EUR'OHM
DALI2 30W constant current driver with adjustable current.
Adjustable by DIP Switch from 250 to 700 mA.
100,000 hours lifetime.
DALI2 30W constant current driver with adjustable current.
Adjustable by DIP Switch from 250 to 700 mA.
100,000 hours lifetime.
| Lifetime | 100,000 h |
|---|---|
| Brand | BOKE |
| Range | ADVANCE |
|---|---|
| Product family | Drivers |
| Warranty | 5 years |
| Current | Up to 700 mA |
|---|---|
| Power | 30 W |
| Electrical class | Class II |
|---|---|
| Dimmable | DALI |
| Power range | 26-50 W |
| Technology | LED |
|---|
| Height | 30 mm |
|---|---|
| Width | 103 mm |
| Length | 68 mm |
| Net weight | 0.1 kg |
| Waterproof | No |
|---|---|
| IP | IP20 |
| Product color | White |
| Detailed color | White |