ZAMBELIS Table Lamp 2.5W DESIGN Matte Black
Color: Matte Black
Materials: Aluminum and Metal
Warranty: 3 years
Integrated LED source
Use: Indoor
ZAMBELIS Table Lamp 2.5W DESIGN Matte Black
Color: Matte Black
Materials: Aluminum and Metal
Warranty: 3 years
Integrated LED source
Use: Indoor
ZAMBELIS Table Lamp 2.5W DESIGN Matte Black
Color: Matte Black
Materials: Aluminum and Metal
Warranty: 3 years
Integrated LED source
Use: Indoor
| Lifetime | 50 000 h |
|---|---|
| Brand | ZAMBELIS |
| Range | DESIGN |
| Product family | Floor lamps |
|---|---|
| Installation environment | Retail, Office, Residential |
| Warranty | 3 years |
| Voltage | 230 V AC |
|---|---|
| Power | 2.5 W |
| Power range | 0-25 W |
|---|---|
| EU energy class 2019/2015 | G |
| Technology | LED |
|---|---|
| Lumens output | 178 lm |
| Lumens efficiency | 72 lm/W |
| Lifetime LXBY | L80B50 |
|---|---|
| IRC > | 80 |
| Lumens range | 0-249 lm |
| Diameter | 120 mm |
|---|---|
| Height | 385 mm |
| Width | 165 mm |
| Net weight | 1.8 kg |
| Waterproof | No |
| IP | IP20 |
|---|---|
| IK | IK02 |
| Product color | Black |
| Diameter range | 101-150 mm |
| Detailed color | Matte Black |
| Standards | CE, RoHS |
|---|
| Carbon footprint | 35.39 kgCO2eq |
|---|