CLAREO
Light indicator support for Emergency Panels/DownRays Kit
| Brand | CLAREO |
|---|---|
| Range | ADVANCE |
| Product family | Accessories |
|---|---|
| Warranty | 5 years |
| Diameter | 420 mm |
|---|---|
| Height | 170 mm |
| Product color | Transparent |
|---|---|
| Diameter range | More than 350 mm |
| Detailed color | Transparent |