General characteristics
| Brand | CLAREO |
|---|---|
| Range | ADVANCE |
| Product family | Accessories |
|---|---|
| Warranty | 7 years |
Physical characteristics and dimensions
| Height | 9.5 mm |
|---|---|
| Width | 4 mm |
| Length | 14.4 mm |
|---|---|
| Net weight | 0.6 kg |

You can reach us at any time at:
France: (+33) 1 84 19 05 25
Belgium: (+32) 2 403 38 77
Opening hours:
Monday to Friday from 9am to 6:30pm
| Brand | CLAREO |
|---|---|
| Range | ADVANCE |
| Product family | Accessories |
|---|---|
| Warranty | 7 years |
| Height | 9.5 mm |
|---|---|
| Width | 4 mm |
| Length | 14.4 mm |
|---|---|
| Net weight | 0.6 kg |
check_circle
check_circle