90° Connector for ShopLine CLAREO TECH - White
Corner connector for flexible installation of your ShopLine light lines. Allows you to create L or U configurations to adapt to the geometry of your retail and commercial spaces.
Corner connector for flexible installation of your ShopLine light lines. Allows you to create L or U configurations to adapt to the geometry of your retail and commercial spaces.
Corner connector for flexible installation of your ShopLine light lines. Allows you to create L or U configurations to adapt to the geometry of your retail and commercial spaces.
| Brand | CLAREO |
|---|---|
| Range | TECH |
| Product family | Accessories |
|---|---|
| Warranty | 7 years |
| Height | 50 mm |
|---|---|
| Width | 60 mm |
| Length | 213 mm |
|---|---|
| Net weight | 0.4 kg |