60° Connector for ShopLine CLAREO TECH - White
Corner connector for a custom installation of your ShopLine light lines. Allows you to create 60° angular configurations to follow the specific layouts of your retail and commercial spaces.
Corner connector for a custom installation of your ShopLine light lines. Allows you to create 60° angular configurations to follow the specific layouts of your retail and commercial spaces.
Corner connector for a custom installation of your ShopLine light lines. Allows you to create 60° angular configurations to follow the specific layouts of your retail and commercial spaces.
| Brand | CLAREO |
|---|---|
| Range | TECH |
| Product family | Accessories |
|---|---|
| Warranty | 7 years |
| Height | 50 mm |
|---|---|
| Standard length | 30 cm |
| Width | 60 mm |
|---|---|
| Length | 257 mm |
| Net weight | 0.5 kg |