Electrical Continuity for ShopLine Connector CLAREO TECH
Electrical connection accessory to ensure continuous power supply for your ShopLine light lines connected by corner connectors. Guarantees fast and secure installation of your light lines.
Electrical connection accessory to ensure continuous power supply for your ShopLine light lines connected by corner connectors. Guarantees fast and secure installation of your light lines.
Electrical connection accessory to ensure continuous power supply for your ShopLine light lines connected by corner connectors. Guarantees fast and secure installation of your light lines.
| Brand | CLAREO |
|---|---|
| Range | TECH |
| Product family | Accessories |
|---|---|
| Warranty | 7 years |
| Height | 18 mm |
|---|---|
| Width | 35 mm |
| Length | 220 mm |
|---|---|
| Net weight | 0.1 kg |