End cap for ShopLine CLAREO TECH - White
End cap for ShopLine light line extremities. Ensures a perfect finish and protects electrical connections at the end of the light line.
Contents: 2 end caps
1 kit per ShopLine 175/350 cm
End cap for ShopLine light line extremities. Ensures a perfect finish and protects electrical connections at the end of the light line.
Contents: 2 end caps
1 kit per ShopLine 175/350 cm
End cap for ShopLine light line extremities. Ensures a perfect finish and protects electrical connections at the end of the light line.
Contents: 2 end caps
1 kit per ShopLine 175/350 cm
| Brand | CLAREO |
|---|---|
| Range | TECH |
| Product family | Accessories |
|---|---|
| Warranty | 7 years |
| Height | 15 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Length | 60 mm |
|---|---|
| Net weight | 0.7 kg |