X-Junction for 3-Circuit Track CLAREO ADVANCE 2
General characteristics
| Brand | CLAREO |
|---|---|
| Range | ADVANCE |
| Product family | Accessories |
|---|---|
| Warranty | 7 years |
Lighting characteristics
| Technology | LED |
|---|
Physical characteristics and dimensions
| Height | 32 mm |
|---|---|
| Standard length | 30 cm |
| Width | 257 mm |
| Length | 257 mm |
|---|---|
| Net weight | 0.2 kg |
| Waterproof | No |
| IP | IP20 |

