18° Reflector ZAMBELIS DESIGN
Please note, this is only compatible with light fixtures that have this product as an accessory.
18° Reflector ZAMBELIS DESIGN
Please note, this is only compatible with light fixtures that have this product as an accessory.
18° Reflector ZAMBELIS DESIGN
Please note, this is only compatible with light fixtures that have this product as an accessory.
| Brand | ZAMBELIS |
|---|---|
| Range | DESIGN |
| Product family | Accessories |
|---|---|
| Warranty | 3 years |
| Dimmable | ON/OFF |
|---|
| Technology | LED |
|---|
| Beam Angle | 18 deg |
|---|
| Diameter | 23 mm |
|---|---|
| Net weight | 0.04 kg |
| Materials | Plastic |
| Waterproof | No |
| IP | IP20 |
|---|---|
| IK | IK02 |
| Product color | White |
| Diameter range | 0-50 mm |
| Working temperature | -30 °C to 45 °C |