ZAMBELIS
Color: Sand
Materials: Aluminum
Warranty: 3 years
Integrated LED
Use: Outdoor
Color: Sand
Materials: Aluminum
Warranty: 3 years
Integrated LED
Use: Outdoor
| Lifetime | 25,000 h |
|---|---|
| Brand | ZAMBELIS |
| Range | DESIGN |
| Product family | Floor lamps |
|---|---|
| Installation environment | Decorative, Outdoor, Residential |
| Warranty | 3 years |
| Voltage | 5 V DC |
|---|---|
| Power | 2 W |
| Electrical class | Class III |
|---|---|
| Power range | 0-25 W |
| EU energy class 2019/2015 | G |
| Technology | LED |
|---|---|
| Lumens output | 104 lm |
| Lifetime LXBY | L70B50 |
|---|---|
| IRC > | 80 |
| Lumens range | 0-249 lm |
| Diameter | 130 mm |
|---|---|
| Height | 280 mm |
| Net weight | 0.6 kg |
| Materials | Aluminum |
| Waterproof | YES |
| IP | IP44 |
|---|---|
| IK | IK04 |
| Product color | Beige |
| Diameter range | 101-150 mm |
| Working temperature | -35 °C to 50 °C |
| Detailed color | Sand |