V-TAC
Design LED hanglampen van het merk Zambelis
Kleur: Wit Marmer
Materialen: Marmer
Garantie: 3 jaar
Lichtbron niet inbegrepen, te kiezen uit onderstaande accessoires: E27
Gebruik: Binnen
Design LED hanglampen van het merk Zambelis
Kleur: Wit Marmer
Materialen: Marmer
Garantie: 3 jaar
Lichtbron niet inbegrepen, te kiezen uit onderstaande accessoires: E27
Gebruik: Binnen
| Merk | ZAMBELIS |
|---|---|
| Assortiment | DESIGN |
| Familie | Hanglampen |
| Toepassingen | Ontvangstverlichting, commerciële verlichting en architecturale verlichting |
|---|---|
| Hergebruik | Ja |
| Garantie | 3 jaar |
| Diameter | 60 mm |
|---|---|
| Hoogte | 150 mm |
| Netto gewicht | 0,92 kg |
| Materiaal | Marmer |
| Waterdicht | NEE |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP20 |
| Schokbestendigheid | IK02 |
| Productkleur | Wit |
| Diameter bereik | 51-100 mm |
| Koolstofimpact | 1,61 kgCO2eq |
|---|