ZAMBELIS
Design plafondlamp van het merk Zambelis
Kleur: Zandwit
Materialen: Aluminium
Garantie: 3 jaar
Geïntegreerde LED
Gebruik: Binnen
Design plafondlamp van het merk Zambelis
Kleur: Zandwit
Materialen: Aluminium
Garantie: 3 jaar
Geïntegreerde LED
Gebruik: Binnen
| Levensduur | 50.000 uur |
|---|---|
| Merk | ZAMBELIS |
| Assortiment | DESIGN |
| Familie | Wandlampen en plafondlampen |
|---|---|
| Toepassingen | Ontvangstverlichting, commerciële verlichting en architecturale verlichting |
| Garantie | 3 jaar |
| Spanning | 24 V DC |
|---|
| Vermogen | 4 W |
|---|
| Lichtintensiteit | Laag |
|---|---|
| Technologie | LED |
| Lichtstroom | 280 lm |
| Lichtopbrengst | 70 lm/W |
|---|---|
| LXBY Levensduur | L70B50 |
| IRC > | 80 |
| Lichtstroombereik | 250-499 lm |
| Diameter | 15 mm |
|---|---|
| Hoogte | 270 mm |
| Netto gewicht | 0,27 kg |
| Materiaal | Aluminium |
| Waterdicht | NEE |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP20 |
| Schokbestendigheid | IK02 |
| Productkleur | Wit |
| Diameter bereik | 0-50 mm |