V-TAC
Een prikspotlight van het merk V-TAC
Deze prikspot is ontworpen voor buitenverlichting.
Beschermingsgraad: IP65
Vermogen: 12 W
Kleur: Zwart
Een prikspotlight van het merk V-TAC
Deze prikspot is ontworpen voor buitenverlichting.
Beschermingsgraad: IP65
Vermogen: 12 W
Kleur: Zwart
| Levensduur | 20.000 uur |
|---|---|
| Merk | V-TAC |
| Assortiment | START |
| Familie | Spotlights |
|---|---|
| Toepassingen | Buiten |
| Garantie | 2 jaar |
| Vermogen | 12 W |
|---|
| Vermogensbereik | 0-25 W |
|---|---|
| EU-energieklasse 2019/2015 | G |
| Technologie | LED |
|---|---|
| Lichtstroom | 875 lm |
| Lichtopbrengst | 73 lm/W |
| Hoek | 20 graden |
|---|---|
| IRC > | 80 |
| Lichtstroombereik | 800-1099 lm |
| Hoogte | 255 mm |
|---|---|
| Breedte | 73 mm |
| Lengte | 73 mm |
| Netto gewicht | 0,4 kg |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Waterdicht | JA |
| Beschermingsgraad | IP65 |
| Productkleur | Zwart |
| Nauwkeurige kleur | Zwart |