V-TAC
LED-grondspot buiten design van het merk Zambelis
Kleur: RVS
Materialen: Roestvrij staal en gehard glas
Garantie: 3 jaar
Niet-geïntegreerde LED-bron, te selecteren als accessoire: GU10
Gebruik: Buiten
LED-grondspot buiten design van het merk Zambelis
Kleur: RVS
Materialen: Roestvrij staal en gehard glas
Garantie: 3 jaar
Niet-geïntegreerde LED-bron, te selecteren als accessoire: GU10
Gebruik: Buiten
| Merk | ZAMBELIS |
|---|---|
| Assortiment | DESIGN |
| Familie | Downlights |
|---|---|
| Toepassingen | Buiten |
| Garantie | 3 jaar |
| Spanning | 230 V AC |
|---|
| Variabel | AAN/UIT |
|---|---|
| Maximaal vermogen | 10 W Max |
| Technologie | LED |
|---|
| Lampvoet | GU10 |
|---|---|
| Diameter | 100 mm |
| Hoogte | 100 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Waterdicht | JA |
| Beschermingsgraad | IP65 |
|---|---|
| Schokbestendigheid | IK08 |
| Productkleur | Zwart |
| Diameter bereik | 51-100 mm |
| Nauwkeurige kleur | Zwart |
| Normen | CE, RoHS |
|---|