MEANWELL
Kleur: Roestvrij staal
Materialen: Roestvrij staal
Garantie: 3 jaar
Geïntegreerde LED
Gebruik: Buiten
Kleur: Roestvrij staal
Materialen: Roestvrij staal
Garantie: 3 jaar
Geïntegreerde LED
Gebruik: Buiten
| Levensduur | 30 000 u |
|---|---|
| Merk | ZAMBELIS |
| Assortiment | DESIGN |
| Familie | Grondverlichting |
|---|---|
| Toepassingen | Buiten |
| Garantie | 3 jaar |
| Spanning | 24 V DC |
|---|---|
| Vermogen | 5 W |
| Elektrische klasse | Klasse I |
|---|---|
| Vermogensbereik | 0-25 W |
| EU-energieklasse 2019/2015 | G |
| Technologie | LED |
|---|---|
| Lichtstroom | 324 - 345 lm |
| LXBY Levensduur | L70B50 |
| Diffuser | Honingraat |
|---|---|
| Hoek | 24 graden |
| IRC > | 80 |
| Lichtstroombereik | 250-499 lm |
| Diameter | 45 mm |
|---|---|
| Hoogte | 56 mm |
| Netto gewicht | 0,3 kg |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Waterdicht | JA |
| Beschermingsgraad | IP67 |
| Schokbestendigheid | IK08 |
|---|---|
| Productkleur | Grijs |
| Diameter bereik | 0-50 mm |
| Boordiameter | D44 x H75 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -35 °C tot 50 °C |
| Nauwkeurige kleur | Roestvrij Staal |
| Type installatie | Ingebouwd |