ZAMBELIS
DownRay design van het merk Zambelis
Kleur: Gezandstraald zwart
Materialen: Aluminium
Garantie: 3 jaar
Geïntegreerde LED
Gebruik: Binnen
DownRay design van het merk Zambelis
Kleur: Gezandstraald zwart
Materialen: Aluminium
Garantie: 3 jaar
Geïntegreerde LED
Gebruik: Binnen
| Levensduur | 50.000 uur |
|---|---|
| Merk | ZAMBELIS |
| Assortiment | DESIGN |
|---|---|
| Familie | Downlights Mini |
| Garantie | 3 jaar |
| Spanning | 230 V AC |
|---|---|
| Stroom | Tot 700 mA |
| Vermogen | 2 W |
|---|---|
| Vermogensbereik | 0-25 W |
| EU-energieklasse 2019/2015 | G |
| Technologie | LED |
|---|---|
| Lichtstroom | 120 lm |
| Lichtopbrengst | 60 lm/W |
| LXBY Levensduur | L80B50 |
|---|---|
| Hoek | 40 graden |
| IRC > | 90 |
| Lichtstroombereik | 0-249 lm |
| Diameter | 30 mm |
|---|---|
| Hoogte | 20 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Waterdicht | NEE |
| Beschermingsgraad | IP44 |
| Schokbestendigheid | IK02 |
|---|---|
| Productkleur | Zwart |
| Diameter bereik | 0-50 mm |
| Boordiameter | 12 mm |
| Nauwkeurige kleur | Zandzwart |
| Normen | CE, RoHS |
|---|