ZAMBELIS
Einddeel voor modulaire design hanglamp van het merk Zambelis
Kleur: Mat Zwart
Materialen: Metaal, Glas
Garantie: 3 jaar
Geïntegreerde LED
Gebruik: Binnen
Einddeel voor modulaire design hanglamp van het merk Zambelis
Kleur: Mat Zwart
Materialen: Metaal, Glas
Garantie: 3 jaar
Geïntegreerde LED
Gebruik: Binnen
| Levensduur | 50.000 uur |
|---|---|
| Merk | ZAMBELIS |
| Assortiment | DESIGN |
| Familie | Accessoires |
|---|---|
| Toepassingen | Ontvangst, Verkooppunt, Architecturaal |
| Garantie | 3 jaar |
| Spanning | 220-240 V AC |
|---|---|
| Vermogen | 10 W |
| Vermogensbereik | 0-25 W |
|---|---|
| EU-energieklasse 2019/2015 | G |
| Technologie | LED |
|---|---|
| Lichtstroom | 350 lm |
| Lichtopbrengst | 70 lm/W |
| LXBY Levensduur | L70B50 |
|---|---|
| Diffuser | Opale |
| IRC > | 90 |
| Lichtstroombereik | 250-499 lm |
| Diameter | 160 mm |
|---|---|
| Hoogte | 160 mm |
| Netto gewicht | 0,5 kg |
| Materiaal | Glas |
| Waterdicht | NEE |
| Beschermingsgraad | IP44 |
|---|---|
| Schokbestendigheid | IK02 |
| Productkleur | Wit |
| Diameter bereik | 151-200 mm |
| Nauwkeurige kleur | Wit |