EUR'OHM
Kies deze LED-lamp E27 van het merk V-TAC om uw kamers te verlichten tegen een concurrerende prijs!
Fitting: E27
Vermogen: 6 W
Installatielocaties: residentieel, commercieel, decoratie, woonkamer / eetkamer
Kies deze LED-lamp E27 van het merk V-TAC om uw kamers te verlichten tegen een concurrerende prijs!
Fitting: E27
Vermogen: 6 W
Installatielocaties: residentieel, commercieel, decoratie, woonkamer / eetkamer
| Levensduur | 20.000 uur |
|---|---|
| Merk | V-TAC |
| Assortiment | START |
| Familie | Bronnen |
|---|---|
| Toepassingen | Verkooppunt, Kantoor, Residentieel |
| Garantie | 2 jaar |
| Spanning | 220-240 V AC |
|---|---|
| Vermogen | 6 W |
| Vermogensbereik | 0-25 W |
|---|---|
| EU-energieklasse 2019/2015 | F |
| AAN/UIT-cycli | 15.000 |
| Technologie | LED |
|---|---|
| Lichtstroom | 600 lm |
| Economie | - 20% |
| Lichtopbrengst | 100 lm/W |
|---|---|
| Hoek | 300 graden |
| IRC > | 80 |
| Lichtstroombereik | 500-799 lm |
| Lampvoet | E27 |
|---|---|
| Lampvorm | Filament |
| Diameter | 30 mm |
| Hoogte | 185 mm |
| Netto gewicht | 0,1 kg |
| Materiaal | Glas |
| Waterdicht | NEE |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP20 |
| Productkleur | Oranje |
| Diameter bereik | 0-50 mm |
| Bedrijfstemperatuur | 20 °C tot 45 °C |
| Nauwkeurige kleur | Amber |
| Type | Filament |
| Koolstofimpact | 25,2 kgCO2eq |
|---|