V-TAC
Kies voor deze V-TAC PRO spot met 5 jaar garantie en voorzien van een Samsung chip!
Vermogen: 6W
Fitting: GU10
Dimbaar: JA
Kies voor deze V-TAC PRO spot met 5 jaar garantie en voorzien van een Samsung chip!
Vermogen: 6W
Fitting: GU10
Dimbaar: JA
| Levensduur | 20.000 uur |
|---|---|
| Merk | V-TAC |
| Assortiment | START |
| Familie | Bronnen |
|---|---|
| Toepassingen | Verkooppunt, Kantoor, Residentieel |
| Garantie | 2 jaar |
| Spanning | 220-240 V AC |
|---|---|
| Vermogen | 6 W |
| Vermogensbereik | 0-25 W |
|---|---|
| EU-energieklasse 2019/2015 | F |
| AAN/UIT-cycli | 20.000 |
| Technologie | LED |
|---|---|
| Lichtstroom | 445 lm |
| Economie | - 20% |
| Lichtopbrengst | 110 lm/W |
|---|---|
| Hoek | 110 graden |
| IRC > | 80 |
| Lichtstroombereik | 250-499 lm |
| Lampvoet | GU10 |
|---|---|
| Diameter | 50 mm |
| Hoogte | 55 mm |
| Materiaal | Plastic |
| Waterdicht | NEE |
| Beschermingsgraad | IP20 |
|---|---|
| Productkleur | Wit |
| Diameter bereik | 0-50 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C tot 45 °C |
| Nauwkeurige kleur | Wit |
| Type | SMD |