Ref: ZAM.20102
2m ophangset voor Short ZAMBELIS DESIGN Zwart Magnetisch Rail
Prijzen zijn alleen beschikbaar voor klanten die zijn ingelogd op hun account en van wie het toegangsverzoek is gevalideerd.
Ga hier naartoe om toegang aan te vragen
| Merk | ZAMBELIS |
|---|---|
| Assortiment | DESIGN |
| Familie | Accessoires |
|---|---|
| Toepassingen | Ontvangstverlichting, commerciële verlichting en architecturale verlichting |
| Garantie | 3 jaar |
| Variabel | AAN/UIT |
|---|
| Hoogte | 2000 mm |
|---|---|
| Lengte | 100 mm |
| Netto gewicht | 0,09 kg |
| Materiaal | Aluminium |
| Waterdicht | NEE |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP20 |
| Schokbestendigheid | IK02 |
| Productkleur | Zwart |