ZAMBELIS
Magnetische design armatuur van het merk Zambelis
Kleur: Goudkleurig
Materialen: Aluminium
Garantie: 3 jaar
Geïntegreerde LED
Gebruik: Binnen
Magnetische design armatuur van het merk Zambelis
Kleur: Goudkleurig
Materialen: Aluminium
Garantie: 3 jaar
Geïntegreerde LED
Gebruik: Binnen
| Levensduur | 50.000 uur |
|---|---|
| Merk | ZAMBELIS |
| Assortiment | DESIGN |
| Familie | Railverlichting |
|---|---|
| Toepassingen | Ontvangst, Verkooppunt, Architecturaal |
| Garantie | 3 jaar |
| Spanning | 230 V AC |
|---|---|
| Vermogen | 5 W |
| Vermogensbereik | 0-25 W |
|---|---|
| EU-energieklasse 2019/2015 | E |
| Technologie | LED |
|---|---|
| Lichtstroom | 550 lm |
| Economie | - 20% |
| Lichtopbrengst | 110 lm/W |
| LXBY Levensduur | L80B50 |
|---|---|
| Hoek | 24 graden |
| IRC > | 80 |
| Lichtstroombereik | 500-799 lm |
| Diameter | 27 mm |
|---|---|
| Hoogte | 145 mm |
| Netto gewicht | 0,4 kg |
| Materiaal | Aluminium |
| Waterdicht | NEE |
| Beschermingsgraad | IP20 |
|---|---|
| Schokbestendigheid | IK02 |
| Productkleur | Geel |
| Diameter bereik | 0-50 mm |
| Nauwkeurige kleur | Goud |
| Normen | CE, RoHS |
|---|