ZAMBELIS
Design buitentafellamp van het merk Zambelis
Werkt op batterij.
Kleur: Mat Zwart
Materialen: Aluminium, PC
Garantie: 3 jaar
Geïntegreerde LED
Gebruik: Buiten
Variabel: 10% / 50% / 100%
Autonomie: 12u (gemiddeld)
USB-kabel en adapter inbegrepen.
Design buitentafellamp van het merk Zambelis
Werkt op batterij.
Kleur: Mat Zwart
Materialen: Aluminium, PC
Garantie: 3 jaar
Geïntegreerde LED
Gebruik: Buiten
Variabel: 10% / 50% / 100%
Autonomie: 12u (gemiddeld)
USB-kabel en adapter inbegrepen.
| Levensduur | 50.000 uur |
|---|---|
| Merk | ZAMBELIS |
| Assortiment | DESIGN |
| Familie | Staande lampen |
|---|---|
| Toepassingen | Buiten |
| Garantie | 3 jaar |
| Spanning | 230 V AC |
|---|---|
| Vermogen | 2,2 W |
| Vermogensbereik | 0-25 W |
|---|---|
| EU-energieklasse 2019/2015 | G |
| Technologie | LED |
|---|---|
| Lichtstroom | 80 lm |
| Lichtopbrengst | 37 lm/W |
| LXBY Levensduur | L80B50 |
|---|---|
| IRC > | 80 |
| Lichtstroombereik | 0-249 lm |
| Diameter | 120 mm |
|---|---|
| Hoogte | 300 mm |
| Netto gewicht | 0,8 kg |
| Materiaal | Aluminium |
| Waterdicht | NEE |
| Beschermingsgraad | IP54 |
|---|---|
| Schokbestendigheid | IK04 |
| Productkleur | Zwart |
| Diameter bereik | 101-150 mm |
| Nauwkeurige kleur | Mat zwart |
| Normen | CE, RoHS |
|---|