Diffuser for aluminum profile.
Compatible with profiles 17x8, 17x16 and angle profile 15x15
Diffuser for aluminum profile.
Compatible with profiles 17x8, 17x16 and angle profile 15x15
Diffuser for aluminum profile.
Compatible with profiles 17x8, 17x16 and angle profile 15x15
| Brand | CLAREO |
|---|---|
| Range | ADVANCE |
| Product family | Accessories |
|---|---|
| Warranty | 2 years |
| Diffuser | Opal, Transparent |
|---|
| Height | 16 mm |
|---|---|
| Standard length | 200 cm |
| Width | 17 mm |
|---|---|
| Length | 2 002 mm |
| Net weight | 0.2 kg |