CLAREO
EagleRise brand driver, 25 W constant current 600 mA
Standards: lighting
Dimmable: No
EagleRise brand driver, 25 W constant current 600 mA
Standards: lighting
Dimmable: No
| Brand | EAGLERISE |
|---|---|
| Range | ADVANCE |
| Product family | Drivers |
|---|---|
| Warranty | 7 years |
| Current | 600 mA |
|---|---|
| Power | 25 W |
| Dimmable | ON/OFF |
|---|---|
| Power range | 0-25 W |
| Technology | LED |
|---|
| Height | 28 mm |
|---|---|
| Width | 42.5 mm |
| Length | 116 mm |
| Net weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Materials | Plastic |
| Waterproof | No |
| IP | IP20 |