V-TAC PRO
ZAMBELIS G9 DESIGN Brass Wall Light Without Source
Color: Bronze
Materials: Crystal and Metal
Warranty: 3 years
G9 source not included
Use: Indoor
ZAMBELIS G9 DESIGN Brass Wall Light Without Source
Color: Bronze
Materials: Crystal and Metal
Warranty: 3 years
G9 source not included
Use: Indoor
| Brand | ZAMBELIS |
|---|---|
| Range | DESIGN |
| Product family | Wall and ceiling lights |
|---|---|
| Installation environment | Retail, Office, Residential |
| Warranty | 3 years |
| Voltage | 230 V AC |
|---|
| Dimmable | ON/OFF |
|---|
| Technology | LED |
|---|
| Base | G9 |
|---|---|
| Height | 140 mm |
| Width | 200 mm |
| Length | 120 mm |
| Net weight | 0.9 kg |
| Waterproof | No |
|---|---|
| IP | IP20 |
| IK | IK02 |
| Product color | Brown |
| Detailed color | Bronze |
| Standards | CE, RoHS |
|---|
| Carbon footprint | 1,57 kgCO2eq |
|---|