V-TAC PRO
Designer Outdoor Wall Light by Zambelis
Color: White
Materials: ABS, PC
Warranty: 3 years
Light source not included, to be selected as accessory below: 2xGU10
Use: Outdoor
Designer Outdoor Wall Light by Zambelis
Color: White
Materials: ABS, PC
Warranty: 3 years
Light source not included, to be selected as accessory below: 2xGU10
Use: Outdoor
| Brand | ZAMBELIS |
|---|---|
| Range | DESIGN |
| Product family | Wall and ceiling lights |
|---|---|
| Installation environment | Outdoor lighting |
| Warranty | 3 years |
| Voltage | 230 V AC |
|---|
| Base | GU10 |
|---|---|
| Diameter | 76 mm |
| Height | 186 mm |
| Length | 99 mm |
| Net weight | 0.36 kg |
| Materials | ABS |
|---|---|
| Waterproof | No |
| IP | IP54 |
| IK | IK04 |
| Product color | White |
| Diameter range | 51-100 mm |