V-TAC
Designer pendant light from the Zambelis brand
Color: Sand Black
Materials: Metal, Rattan
Warranty: 3 years
Bulb not included, to be chosen as an accessory below: E27
Use: Indoor
Designer pendant light from the Zambelis brand
Color: Sand Black
Materials: Metal, Rattan
Warranty: 3 years
Bulb not included, to be chosen as an accessory below: E27
Use: Indoor
| Brand | ZAMBELIS |
|---|---|
| Range | DESIGN |
| Product family | Pendant Lights |
|---|---|
| Installation environment | Reception, Point of Sale, Architectural |
| Warranty | 3 years |
| Voltage | 230 V AC |
|---|
| Technology | LED |
|---|
| Base | E27 |
|---|---|
| Diameter | 400 mm |
| Height | 100 mm |
| Net weight | 1.6 kg |
| Materials | Metal |
| Waterproof | No |
|---|---|
| IP | IP20 |
| IK | IK02 |
| Product color | Black |
| Diameter range | More than 350 mm |
| Detailed color | Sandy Black |
| Standards | CE, RoHS |
|---|