Metal mounting clip for Everpark ADVANCE 4.
M6 screws compatible.
Single clip.
Screws and anchors not included.
Metal mounting clip for Everpark ADVANCE 4.
M6 screws compatible.
Single clip.
Screws and anchors not included.
Metal mounting clip for Everpark ADVANCE 4.
M6 screws compatible.
Single clip.
Screws and anchors not included.
| Brand | CLAREO |
|---|---|
| Range | ADVANCE |
| Product family | Accessories |
|---|---|
| Warranty | 7 years |
| Dimmable | ON/OFF |
|---|
| Height | 12 mm |
|---|
| Width | 13 mm |
|---|---|
| Length | 16 mm |
| Standards | CE, RoHS |
|---|