CLAREO
Program the motion detector of your FloodPark TECH 2
Adjustable detector to screw onto the end of the FloodPark TECH 2.
Configurable by remote control, 5 possible settings:
Box contents: 1 HF motion detector
Program the motion detector of your FloodPark TECH 2
Adjustable detector to screw onto the end of the FloodPark TECH 2.
Configurable by remote control, 5 possible settings:
Box contents: 1 HF motion detector
| Brand | CLAREO |
|---|---|
| Range | ADVANCE |
| Product family | Accessories |
|---|---|
| Warranty | 5 years |
| Sensor | YES |
|---|
| Detector type | High frequency |
|---|
| Diameter | 48 mm |
|---|---|
| Height | 31 mm |
| IP | IP65 |
| Product color | White |
|---|---|
| Diameter range | 0-50 mm |
| Detailed color | White |