Golden Ring for Recessed Downlight ZAMBELIS 9W
Please note, it is only compatible with lighting fixtures that have this product as an accessory.
Golden Ring for Recessed Downlight ZAMBELIS 9W
Please note, it is only compatible with lighting fixtures that have this product as an accessory.
Golden Ring for Recessed Downlight ZAMBELIS 9W
Please note, it is only compatible with lighting fixtures that have this product as an accessory.
| Brand | ZAMBELIS |
|---|---|
| Range | DESIGN |
| Product family | Accessories |
|---|---|
| Warranty | 3 years |
| Technology | LED |
|---|
| Diameter | 45 mm |
|---|---|
| Net weight | 0.04 kg |
| Materials | Aluminum |
| Waterproof | No |
| IP | IP20 |
|---|---|
| IK | IK02 |
| Product color | Gold |
| Diameter range | 0-50 mm |
| Working temperature | -35 °C to 50 °C |