V-TAC
Designer pendant light by Zambelis
Color: White
Materials: Metal and Fiberglass
Warranty: 3 years
Light source not included, to be selected as an accessory below: E27
Use: Indoor
Designer pendant light by Zambelis
Color: White
Materials: Metal and Fiberglass
Warranty: 3 years
Light source not included, to be selected as an accessory below: E27
Use: Indoor
| Brand | ZAMBELIS |
|---|---|
| Range | DESIGN |
| Product family | Pendant Lights |
|---|---|
| Installation environment | Retail, Office, Residential |
| Warranty | 3 years |
| Voltage | 220-240 V AC |
|---|
| Dimmable | ON/OFF |
|---|---|
| Max power | 15 W Max |
| Technology | LED |
|---|
| Base | E27 |
|---|---|
| Diameter | 600 mm |
| Height | 380 mm |
| Standard length | 60 cm |
| Width | 600 mm |
| Length | 600 mm |
| Net weight | 2.4 kg |
|---|---|
| Waterproof | No |
| IP | IP20 |
| IK | IK02 |
| Product color | White |
| Diameter range | More than 350 mm |
| Detailed color | White |
| Standards | CE, RoHS |
|---|