ZAMBELIS
Design Spotrail from Zambelis brand
Color: Matte Black
Materials: Aluminum
Warranty: 3 years
LED source not included, to be selected as an accessory
Use: Indoor
Design Spotrail from Zambelis brand
Color: Matte Black
Materials: Aluminum
Warranty: 3 years
LED source not included, to be selected as an accessory
Use: Indoor
| Brand | ZAMBELIS |
|---|
| Range | DESIGN |
|---|---|
| Warranty | 3 years |
| Dimmable | ON/OFF |
|---|
| Technology | LED |
|---|
| Base | GU10 |
|---|---|
| Diameter | 60 mm |
| Height | 130 mm |
| Materials | Aluminum |
| Waterproof | No |
| IP | IP20 |
|---|---|
| IK | IK02 |
| Product color | Black |
| Diameter range | 51-100 mm |
| Detailed color | Matte Black |
| Carbon footprint | 3.54 kgCO2eq |
|---|