V-TAC PRO
Designer floor lamp by Zambelis
Color: Sand Black and Black Marble
Materials: Metal, Glass
Warranty: 3 years
Light source not included, to be selected as an accessory below: G9
Use: Indoor
Designer floor lamp by Zambelis
Color: Sand Black and Black Marble
Materials: Metal, Glass
Warranty: 3 years
Light source not included, to be selected as an accessory below: G9
Use: Indoor
| Brand | ZAMBELIS |
|---|---|
| Range | DESIGN |
| Product family | Floor lamps |
|---|---|
| Installation environment | Reception, Point of Sale, Architectural |
| Warranty | 3 years |
| Voltage | 230 V AC |
|---|
| Dimmable | ON/OFF |
|---|
| Technology | LED |
|---|
| Base | G9 |
|---|---|
| Height | 1 450 mm |
| Standard length | 30 cm |
| Width | 260 mm |
| Length | 310 mm |
| Net weight | 7.6 kg |
| Materials | Metal |
|---|---|
| Waterproof | No |
| IP | IP20 |
| IK | IK02 |
| Product color | Black |
| Detailed color | Black Sandblasted and Black Marble |
| Standards | CE, RoHS |
|---|