CLAREO
CLAREO DALI 3 Phase Track 1m ADVANCE 2
Can be used for DALI SpotRails
Compatible only with CLAREO ADVANCE 2 3 Phase Track accessories
Typical installation locations: points of sale.
Advantages: spot movement and orientation
CLAREO DALI 3 Phase Track 1m ADVANCE 2
Can be used for DALI SpotRails
Compatible only with CLAREO ADVANCE 2 3 Phase Track accessories
Typical installation locations: points of sale.
Advantages: spot movement and orientation
| Brand | CLAREO |
|---|---|
| Range | ADVANCE |
| Product family | Accessories |
|---|---|
| Installation environment | Reception, Point of Sale, Architectural |
| Warranty | 7 years |
| Technology | LED |
|---|
| Height | 35 mm |
|---|---|
| Standard length | 100 cm |
| Width | 32 mm |
| Length | 1 000 mm |
| Net weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Materials | Aluminum |
| Waterproof | No |
| IP | IP20 |
| IK | IK02 |
| Standards | CE, RoHS |
|---|