V-TAC
ZAMBELIS Table Lamp 2xE27 40W DESIGN White
Color: White
Materials: Metal, Ceramic
Warranty: 3 years
E27 bulbs not included
Use: Indoor
ZAMBELIS Table Lamp 2xE27 40W DESIGN White
Color: White
Materials: Metal, Ceramic
Warranty: 3 years
E27 bulbs not included
Use: Indoor
| Brand | ZAMBELIS |
|---|---|
| Range | DESIGN |
| Product family | Floor lamps |
|---|---|
| Installation environment | Retail, Office, Residential |
| Warranty | 3 years |
| Voltage | 230 V AC |
|---|
| Dimmable | ON/OFF |
|---|
| Technology | LED |
|---|
| Base | E27 |
|---|---|
| Diameter | 295 mm |
| Height | 480 mm |
| Waterproof | No |
|---|---|
| IP | IP20 |
| IK | IK02 |
| Diameter range | 251-300 mm |
| Standards | CE, RoHS |
|---|
| Carbon footprint | 40.48 kgCO2eq |
|---|