Ref: ZAM.20303
ZAMBELIS 60W Bluetooth Driver voor DESIGN Magnetische Rail
Prijzen zijn alleen beschikbaar voor klanten die zijn ingelogd op hun account en van wie het toegangsverzoek is gevalideerd.
Ga hier naartoe om toegang aan te vragen
| Merk | ZAMBELIS |
|---|---|
| Assortiment | DESIGN |
| Familie | Drivers |
|---|---|
| Toepassingen | Ontvangstverlichting, commerciële verlichting en architecturale verlichting |
| Garantie | 3 jaar |
| Spanning | 48 V DC |
|---|
| Vermogen | 60 W |
|---|---|
| Vermogensbereik | 51-75 W |
| Hoogte | 32 mm |
|---|---|
| Breedte | 42,5 mm |
| Lengte | 162,5 mm |
| Netto gewicht | 0,9 kg |
| Materiaal | Plastic |
|---|---|
| Waterdicht | NEE |
| Beschermingsgraad | IP20 |
| Schokbestendigheid | IK02 |