CLAREO
Driver van het merk EagleRise, constante stroom instelbaar via Dip Switch van 150 tot 1050 mA (oftewel 6 tot 42W) in stappen van 50 mA.
Normen : verlichting
Dimbaar : Nee
Driver van het merk EagleRise, constante stroom instelbaar via Dip Switch van 150 tot 1050 mA (oftewel 6 tot 42W) in stappen van 50 mA.
Normen : verlichting
Dimbaar : Nee
| Levensduur | 50.000 uur |
|---|---|
| Merk | EAGLERISE |
| Assortiment | ADVANCE |
|---|---|
| Familie | Drivers |
| Garantie | 7 jaar |
| Stroom | Tot 1.050 mA |
|---|---|
| Vermogen | Van 6 tot 42W |
| Elektrische klasse | Klasse II |
| Variabel | AAN/UIT |
|---|---|
| Facteur de puissance > | 0,95 |
| Taux de distorsion harmonique < | 10% |
| Technologie | LED |
|---|
| Hoogte | 22 mm |
|---|---|
| Breedte | 43 mm |
| Lengte | 132 mm |
| Netto gewicht | 0,1 kg |
| Materiaal | Polycarbonaat |
|---|---|
| Waterdicht | NEE |
| Beschermingsgraad | IP20 |
| Productkleur | Wit |
| Nauwkeurige kleur | Wit |