Ref: ZAM.20298
DALI ZAMBELIS 100W Driver voor DESIGN Magnetische Rail
Prijzen zijn alleen beschikbaar voor klanten die zijn ingelogd op hun account en van wie het toegangsverzoek is gevalideerd.
Ga hier naartoe om toegang aan te vragen
| Merk | ZAMBELIS |
|---|---|
| Assortiment | DESIGN |
| Familie | Drivers |
|---|---|
| Toepassingen | Ontvangstverlichting, commerciële verlichting en architecturale verlichting |
| Garantie | 3 jaar |
| Spanning | 48 V DC |
|---|
| Vermogen | 100 W |
|---|---|
| Vermogensbereik | 76-120 W |
| Hoogte | 37 mm |
|---|---|
| Breedte | 52 mm |
| Lengte | 190 mm |
| Netto gewicht | 0,9 kg |
| Materiaal | Plastic |
|---|---|
| Waterdicht | NEE |
| Beschermingsgraad | IP20 |
| Schokbestendigheid | IK02 |