Ref: ZAM.20299
DALI ZAMBELIS 150W Driver voor DESIGN Magnetische Rail
Prijzen zijn alleen beschikbaar voor klanten die zijn ingelogd op hun account en van wie het toegangsverzoek is gevalideerd.
Ga hier naartoe om toegang aan te vragen
| Merk | ZAMBELIS |
|---|---|
| Assortiment | DESIGN |
| Familie | Drivers |
|---|---|
| Toepassingen | Ontvangstverlichting, commerciële verlichting en architecturale verlichting |
| Garantie | 3 jaar |
| Spanning | 48 V DC |
|---|
| Vermogen | 150 W |
|---|---|
| Vermogensbereik | 121-180 W |
| Hoogte | 35,5 mm |
|---|---|
| Breedte | 88 mm |
| Lengte | 191 mm |
| Netto gewicht | 0,9 kg |
| Materiaal | Plastic |
|---|---|
| Waterdicht | NEE |
| Beschermingsgraad | IP20 |
| Schokbestendigheid | IK02 |