MEANWELL
Design inbouwspot voor buiten van het merk Zambelis
Kleur: Aluminium
Materialen: Aluminium, Staal, PC
Garantie: 3 jaar
Geïntegreerde LED
Gebruik: Buiten
Design inbouwspot voor buiten van het merk Zambelis
Kleur: Aluminium
Materialen: Aluminium, Staal, PC
Garantie: 3 jaar
Geïntegreerde LED
Gebruik: Buiten
| Levensduur | 50.000 uur |
|---|---|
| Merk | ZAMBELIS |
| Assortiment | DESIGN |
| Familie | Grondverlichting |
|---|---|
| Toepassingen | Buiten |
| Garantie | 3 jaar |
| Vermogen | 3 W |
|---|---|
| Elektrische klasse | Klasse III |
| Vermogensbereik | 0-25 W |
|---|---|
| EU-energieklasse 2019/2015 | G |
| Technologie | LED |
|---|---|
| Lichtstroom | 180 lm |
| Lichtopbrengst | 60 lm/W |
| LXBY Levensduur | L80B50 |
|---|---|
| Diffuser | Opale |
| IRC > | 80 |
| Lichtstroombereik | 0-249 lm |
| Diameter | 48 mm |
|---|---|
| Hoogte | 100 mm |
| Netto gewicht | 0,1 kg |
| Materiaal | Aluminium |
| Waterdicht | JA |
| Beschermingsgraad | IP65 |
|---|---|
| Schokbestendigheid | IK10 |
| Productkleur | Grijs |
| Diameter bereik | 0-50 mm |
| Nauwkeurige kleur | Aluminium |
| Koolstofimpact | 42 kgCO2eq |
|---|