Ref: ZAM.20295
Driver ON/OFF ZAMBELIS 60W voor Magnetische Rail DESIGN
Prijzen zijn alleen beschikbaar voor klanten die zijn ingelogd op hun account en van wie het toegangsverzoek is gevalideerd.
Ga hier naartoe om toegang aan te vragen
| Merk | ZAMBELIS |
|---|---|
| Assortiment | DESIGN |
| Familie | Drivers |
|---|---|
| Toepassingen | Ontvangstverlichting, commerciële verlichting en architecturale verlichting |
| Garantie | 3 jaar |
| Spanning | 48 V DC |
|---|---|
| Vermogen | 60 W |
| Variabel | AAN/UIT |
|---|---|
| Vermogensbereik | 51-75 W |
| Hoogte | 32 mm |
|---|---|
| Breedte | 42,5 mm |
| Lengte | 162,5 mm |
| Netto gewicht | 0,9 kg |
| Materiaal | Plastic |
|---|---|
| Waterdicht | NEE |
| Beschermingsgraad | IP20 |
| Schokbestendigheid | IK02 |