ZAMBELIS
| Merk | ZAMBELIS |
|---|---|
| Assortiment | DESIGN |
| Familie | Accessoires |
|---|---|
| Toepassingen | Ontvangstverlichting, commerciële verlichting en architecturale verlichting |
| Garantie | 3 jaar |
| Variabel | AAN/UIT |
|---|
| Hoogte | 13,1 mm |
|---|---|
| Standaard lengte | 2 m |
| Breedte | 12,2 mm |
| Netto gewicht | 0,27 kg |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Waterdicht | NEE |
| Beschermingsgraad | IP20 |
| Schokbestendigheid | IK02 |
| Productkleur | Grijs |