V-TAC
Kies voor deze V-TAC PRO spot met 5 jaar garantie en uitgerust met een Samsung-chip!
Vermogen: 6W
Fitting: GU10
Dimbaar: JA
Kies voor deze V-TAC PRO spot met 5 jaar garantie en uitgerust met een Samsung-chip!
Vermogen: 6W
Fitting: GU10
Dimbaar: JA
| Levensduur | 20.000 uur |
|---|---|
| Merk | V-TAC |
| Assortiment | START |
| Familie | Bronnen |
|---|---|
| Toepassingen | Verkooppunt, Kantoor, Residentieel |
| Garantie | 5 jaar |
| Vermogen | 6 W |
|---|---|
| Facteur de puissance > | 0,5 |
| Vermogensbereik | 0-25 W |
|---|---|
| EU-energieklasse 2019/2015 | G |
| Technologie | LED |
|---|---|
| Lichtstroom | 445 lm |
| Lichtopbrengst | 75 lm/W |
| Hoek | 110 graden |
|---|---|
| IRC > | 80 |
| Lichtstroombereik | 250-499 lm |
| Lampvoet | GU10 |
|---|---|
| Diameter | 50 mm |
| Hoogte | 55 mm |
| Materiaal | Plastic |
| Waterdicht | NEE |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP20 |
| Productkleur | Wit |
| Diameter bereik | 0-50 mm |
| Nauwkeurige kleur | Wit |