V-TAC
Heeft u een krachtige GU10-spot nodig? Kies voor deze V-TAC-spot met 2 jaar garantie!
Vermogen: 4,5 W
Fitting: GU10
Levensduur: 20.000 u
Heeft u een krachtige GU10-spot nodig? Kies voor deze V-TAC-spot met 2 jaar garantie!
Vermogen: 4,5 W
Fitting: GU10
Levensduur: 20.000 u
| Levensduur | 20.000 uur |
|---|---|
| Merk | V-TAC |
| Assortiment | START |
| Familie | Bronnen |
|---|---|
| Toepassingen | Verkooppunt, Kantoor, Residentieel |
| Garantie | 2 jaar |
| Vermogen | 4,5 W |
|---|
| Vermogensbereik | 0-25 W |
|---|---|
| EU-energieklasse 2019/2015 | F |
| Technologie | LED |
|---|---|
| Lichtstroom | 400 lm |
| Economie | - 10 % |
| Lichtopbrengst | 90 lm/W |
| Diffuser | Opale |
|---|---|
| Hoek | 110 graden |
| IRC > | 80 |
| Lichtstroombereik | 250-499 lm |
| Lampvoet | GU10 |
|---|---|
| Diameter | 50 mm |
| Hoogte | 56,5 mm |
| Lengte | 57 mm |
| Materiaal | Plastic |
| Waterdicht | NEE |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP20 |
| Productkleur | Wit |
| Diameter bereik | 0-50 mm |
| Nauwkeurige kleur | Wit |