V-TAC
Profiteer van deze GU10-spot uit het V-TAC-assortiment met zijn 2 jaar gegarandeerde LED-chip!
Vermogen: 10 W
Fitting: GU10
Profiteer van deze GU10-spot uit het V-TAC-assortiment met zijn 2 jaar gegarandeerde LED-chip!
Vermogen: 10 W
Fitting: GU10
| Levensduur | 20.000 uur |
|---|---|
| Merk | V-TAC |
| Assortiment | START |
| Familie | Bronnen |
|---|---|
| Toepassingen | Home, Verkooppunt, Residentieel |
| Garantie | 2 jaar |
| Vermogen | 10 W |
|---|
| Vermogensbereik | 0-25 W |
|---|---|
| EU-energieklasse 2019/2015 | F |
| Technologie | LED |
|---|---|
| Lichtstroom | 1000 lm |
| Economie | - 20% |
| Lichtopbrengst | 100 lm/W |
| Diffuser | Opale |
|---|---|
| Hoek | 100 graden |
| IRC > | 80 |
| Lichtstroombereik | 800-1099 lm |
| Lampvoet | GU10 |
|---|---|
| Diameter | 50 mm |
| Hoogte | 56,5 mm |
| Materiaal | Plastic |
| Waterdicht | NEE |
| Beschermingsgraad | IP20 |
|---|---|
| Productkleur | Wit |
| Diameter bereik | 0-50 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C tot 45 °C |
| Nauwkeurige kleur | Wit |