CLAREO
Aluminium profiel 43x10 ADVANCE.
Dit LED-strip profiel maakt het mogelijk om LED-strips op te bouwen om zo een lichtlijn te creëren.
Lengte: 2 meter
Kleur: Geanodiseerd aluminium
Beschikbare accessoires:
Aluminium profiel 43x10 ADVANCE.
Dit LED-strip profiel maakt het mogelijk om LED-strips op te bouwen om zo een lichtlijn te creëren.
Lengte: 2 meter
Kleur: Geanodiseerd aluminium
Beschikbare accessoires:
| Merk | CLAREO |
|---|---|
| Assortiment | ADVANCE |
| Familie | Accessoires |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Technologie | LED |
|---|
| Hoogte | 9,30 mm |
|---|---|
| Standaard lengte | 2 m |
| Breedte | 43 mm |
|---|---|
| Waterdicht | NEE |