Ref: ZAM.HNCMB
ZAMBELIS D85 DESIGN Zwarte Honingraat
Prijzen zijn alleen beschikbaar voor klanten die zijn ingelogd op hun account en van wie het toegangsverzoek is gevalideerd.
Ga hier naartoe om toegang aan te vragen
| Merk | ZAMBELIS |
|---|---|
| Assortiment | DESIGN |
| Familie | Accessoires |
|---|---|
| Garantie | 3 jaar |
| Diameter | 85 mm |
|---|---|
| Netto gewicht | 0,1 kg |
| Materiaal | Aluminium |
| Waterdicht | NEE |
| Beschermingsgraad | IP20 |
|---|---|
| Schokbestendigheid | IK02 |
| Productkleur | Zwart |
| Diameter bereik | 51-100 mm |
| Nauwkeurige kleur | Zwart |