EUR'OHM
Bespaar op verlichting met deze bewegingsmelder uit het V-TAC-assortiment. Deze detector schakelt uw verlichting in wanneer een persoon wordt gedetecteerd.
Schemerings- en tijdsinstelling.
Maximaal vermogen: 300W maximum.
Bespaar op verlichting met deze bewegingsmelder uit het V-TAC-assortiment. Deze detector schakelt uw verlichting in wanneer een persoon wordt gedetecteerd.
Schemerings- en tijdsinstelling.
Maximaal vermogen: 300W maximum.
| Merk | V-TAC |
|---|---|
| Assortiment | START |
| Familie | Accessoires |
|---|---|
| Toepassingen | Verkooppunt, Kantoor, Residentieel |
| Garantie | 5 jaar |
| Spanning | 220-240 V AC |
|---|---|
| Vermogen | 300 W |
| Variabel | AAN/UIT |
| Vermogensbereik | 241-500 W |
| Detectie | Ja |
|---|---|
| Maximaal vermogen | 500 W Max |
| Type detector | PIR |
| Maximale detectiediameter op de grond | 6 m |
| Technologie | LED |
|---|
| Diameter | 76 mm |
|---|---|
| Hoogte | 75,6 mm |
| Netto gewicht | 0,1 kg |
| Materiaal | Polycarbonaat |
| Waterdicht | NEE |
| Beschermingsgraad | IP20 |
| Productkleur | Wit |
|---|---|
| Diameter bereik | 51-100 mm |
| Boordiameter | 63-66 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -25 °C tot 50 °C |
| Nauwkeurige kleur | Wit |
| Maximale installatiehoogte | 4 m |
| Type installatie | Ingebouwd |