V-TAC PRO
Design hanglamp van het merk Zambelis
Kleur: Zwart Gezandstraald
Materialen: Metaal, Glas
Garantie: 3 jaar
Lichtbron niet inbegrepen, te kiezen uit onderstaande accessoires: G9
Gebruik: Binnen
Design hanglamp van het merk Zambelis
Kleur: Zwart Gezandstraald
Materialen: Metaal, Glas
Garantie: 3 jaar
Lichtbron niet inbegrepen, te kiezen uit onderstaande accessoires: G9
Gebruik: Binnen
| Merk | ZAMBELIS |
|---|---|
| Assortiment | DESIGN |
| Familie | Hanglampen |
| Toepassingen | Ontvangstverlichting, commerciële verlichting en architecturale verlichting |
|---|---|
| Hergebruik | Ja |
| Garantie | 3 jaar |
| Diameter | 180 mm |
|---|---|
| Hoogte | 200 mm |
| Netto gewicht | 1,36 kg |
| Materiaal | Glas |
| Waterdicht | NEE |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP20 |
| Schokbestendigheid | IK02 |
| Productkleur | Zwart |
| Diameter bereik | 151-200 mm |